breadcrumbs_revolution_theme

ТзОВ "Фарблан" є офіційним дистриб'ютором Standox, 3М, Challenger в Україні та постачальником лакофарбової продукції для професійного використання, а також обладнання та витратних матеріалів високої якості для підприємств автомобільного ремонту. З моменту створення спеціалізуємося на гуртових і роздрібних продажах лакофарбової продукції та супутніх матеріалів провідних світових виробників. Пропонуємо широкий асортимент продукції в різному ціновому діапазоні, якісний сервіс, найкраще співвідношення ціни та якості, а також комплексні бізнес-рішення з організації та ведення прибуткового авторемонтного бізнесу. 


На сьогодні ми є стабільна розвиваюча компанія, яка бере досвід світових лідерів у авторемонтному секторі та надає повний спектр матеріалів, інструментів і обладнання для професійного ремонту на СТО і відновлення кузова автомобіля після сильних або легких пошкоджень. Наші консультанти в онлайн-режимі допоможуть визначитися із замовленням, а зручна служба доставки не змусить довго чекати. У каталозі можна знайти все для професійного кузовного ремонту, а також засоби індивідуального захисту.


У каталозі «Фарблан» можна підібрати необхідні товари і обладнання, а також дізнатися характеристики лакофарбової продукції та область її застосування. Від грамотно підібраних матеріалів і виконання умов проведення робіт, рекомендованих виробником, залежить якість покриття і його терміни експлуатації. Оформити замовлення можна безпосередньо в онлайн-режимі на нашому сайті або телефоном. Ми цінуємо співпрацю і регулярно поповнюємо асортимент новими товарами.


Ми завжди готові:

  • надати будь-яку технічну підтримку;
  • проконсультувати в підборі та впровадженні фарб, лаків, затверджувачів, розчинників, шпаклівок, ґрунтів, клейових та інших рішень у виробничі процеси;
  • надати зразки матеріалів, документацію тощо.

Обравши нас, Ви отримуєте:

  • гарантовану якість товарів 3M™, Challenger™, Standox™ за найоптимальнішою ціною;
  • постійну наявність широкого асортименту товарів на складі;
  • розширення й оновлення продуктового портфеля;
  • стабільні та довгострокові партнерські відносини;
  • технічні консультації фахівців;
  • гнучку цінову політику та оптимальні умови постачання;
  • готівкова і безготівкова форми оплати.

Ми сподіваємося, що сторінки нашого сайту допоможуть Вам усвідомити, що компанія "Фарблан" надає набагато більше, ніж просто високоякісну продукцію, на яку Ви завжди можете покладатися.

З нами Ви отримуєте партнера, який відданий найвищим можливим стандартам і прагне забезпечити практичні й неординарні рішення, які внесуть стабільність у Вашу практику і забезпечать її безкомпромісну якість.

Ми завжди відкриті до співпраці і будемо раді бачити Вас серед своїх постійних партнерів та покупців!