Що потрібно знати про абразивні губки?

В процесі експлуатації кузов автомобіля нерідко пошкоджується. Після легких зіткнень з іншими учасниками дорожнього руху або через недбале паркування, частих мийок і неохайних поліровок на лакофарбовому покритті з'являються потертості, тріщини, відшарування та інші дефекти. Для відновлення привабливого зовнішнього вигляду автомобіля проводять рихтувальні роботи, після чого весь кузов або окремі його деталі надаються фарбуванню та лакуванню. Перефарбувати авто можна і в тому випадку, якщо власник захоплюється тюнінгом або просто хоче змінити обридлий колір кузова на своєму автомобілі.

Гарний зовнішній вигляд кузова авто після ремонту неможливо отримати, якщо не виконати якісну підготовку поверхні в процесі нанесення шарів лакофарбового покриття. Для того, щоб добре відшліфувати або відполірувати металеву, пластикову або іншу поверхню, а також підготувати їх до фарбування або покриття лаком, найкраще скористатися спеціальними абразивними губками. Абразивна губка має м'яку основу, за допомогою якої можна отримати рівномірне натиснення на площину роботи, видаляти з поверхні автомобіля щербини, напливи шпаклівки та інші нерівності, а найголовніше — проводити шліфування в важкодоступних поглибленнях і різних пазах. Губка виготовляється зі спеціального поролону або спіненого поліуретану з абразивним напиленням та має форму прямокутного бруска або серветки, на яку наклеюють з чотирьох або двох сторін тонку еластичну плівку та наносять спеціальні частинки, які служать абразивом.


Область застосування абразивних губок

Абразивна губка відноситься до найкращих шліфувальних матеріалів, за допомогою яких можна досить легко і якісно обробити лак, фарбу, шпаклівку і ґрунтовку. Губка або серветка для авто використовуються при сухому, вологому, фінішному, глибокому, проміжному шліфуванні. За допомогою спеціальної плівки, яку називають еластомером, абразив щільно фіксується на поверхні губки або серветки, тому абразивні губки можуть довго використовуватися в роботі. Всі губки відрізняються не тільки за формою і матеріалом, з якого виготовлені, але і мають різні розміри абразивних частинок. На бічній частині кожної губки нанесена спеціальне маркування, по якій можна визначити функціональне призначення шліфувального інструменту. Так, наприклад, чим більше цифра вказана на маркуванні, тим дана губка краще підходить для самого акуратного і делікатного шліфування.

Перевагами автомобільних абразивних губок є:

  • Довговічність. На відміну від шліфувального паперу, абразивна губка може очищатися водою і використовуватися повторно;
  • Зручність в роботі;
  • Дозволяє швидко і якісно підготувати поверхню до нанесення лакофарбового покриття.

Шліфувальні губки за ступенем абразивності поділяються на кілька видів:

  • Грубої зернистості. Абразивне покриття жорстке на дотик, неоднорідне. За допомогою таких губок можна зачистити подряпини на металі та підготувати кузов під ґрунтування;
  • Середньої абразивності. Застосовуються для шліфування шпакльованих деталей, знімають надлишки ґрунту;
  • Тонкоабразивні. Поверхня однорідна, складається з дрібного наждачного напилення. Застосовуються на фінішних етапах лакофарбових робіт;
  • Надтонкі. Також застосовуються на фінішному етапі робіт. За допомогою таких губок можна матувати лакофарбове покриття.

Сухий і мокрий метод обробки

Наждачна губка підбирається не тільки під конкретне завдання, а й під метод шліфування. Деякі абразивні вироби можуть використовуватися разом з водою, інші — категорично не можна мочити. В процесі мокрого шліфування в повітря не потрапляє дрібний пил. Губка для мокрого вигладжування знадобиться для обробки олійно-лакових і епоксидних покриттів, стійких до води. Сухе шліфування потрібно проводити в респіраторах і масках на вулиці або в добре провітрюваних приміщеннях з потужними витяжками.

Не зважаючи на такі незручності, багато фахівців рекомендують застосовувати сухий метод завдяки його перевагам:

  • Висока якість полірування;
  • Можливість застосування орбітально-шліфувальної машини;
  • Запобігання появи корозії на металі.

Супертонка абразивна губка для обробки поверхні кузова автомобіля

На кузові автомобіля є важко доступні місця, які складно обробляти за допомогою сучасного електроінструменту. В такому випадку легко допоможе розв'язати питання абразивна губка з високоякісного матеріалу. Її можна використовувати для ручної обробки поверхні перед фарбуванням автотранспорту, шліфуванням країв та наданням відповідної форми.

Сучасні абразивні губки  з ультратонким зерном дають можливість домогтися ідеально гладкої поверхні після нанесення ґрунту. Такий оздоблювальний матеріал є незамінним в процесі обробно-фарбувальних робіт будь-якої металевої основи.  Ціни абразивних губок з дрібнозернистими нашаруваннями зовсім невисока...


Ми вважаємо, що абразивні губки повинні бути завжди під рукою в автомаляра — це той витратний матеріал, якого завжди повинно вистачати. У нашому інтернет-магазині Ви можете знайти широкий асортимент абразивних матеріалів за доступною ціною. Ми працюємо по всій території України, тому купити будь-які матеріали для відновлення автомобілів не стане проблемою. У ТзОВ "Фарблан" Ви зможете отримати безплатну консультацію по фарбуванню і шліфуванні автомобілів. Для консультації телефонуйте за номером +380675554878, або пишіть нам на пошту: info@farblan.com.ua.

11.08.2021

Купити абразивні губки

Коментарі 0